Hokejové Centrum Pouzar - hokejová hala, sportovní hala, restaurace, wellness, ubytování

EN

Veřejné bruslení


Termíny veřejného bruslení: 

24.03.2019 v čase 14:15 - 15:15

 

 


TIP: Chcete mít vždy včasné info o termínu veřejného bruslení? Dejte "I like" našemu FB profilu: www.facebook.com/HokejoveCentrumPouzar a info o novém termínu Vás už nikdy nemine! :-)                                                                                 


V naší hokejové hale pro vás pořádáme veřejná bruslení. Vstupné činí 50,- Kč (1h). Maximální kapacita 130 osob.


Návštěvní řád

Vstup do prostor hokejové haly (HH), která je součástí HOKEJOVÉHO CENTRA POUZAR (HCP) je povolen pouze s platnou vstupenkou. Za ztrátu vstupenky se náhrada neposkytuje. Provozní doba bruslení veřejnosti je uvedena na internetových stránkách nebo na plakátech. Pokladna je otevřena 15 minut před začátkem bruslení veřejnosti. Vstupem do prostor HH se návštěvník zavazuje dodržovat provozní řád HCP, tento návštěvní řád a pokyny pracovníků HCP. Z prostor HH může být vykázán pořadateli návštěvník pod vlivem alkoholu, návštěvník, který se neřídí pokyny zaměstnanců HCP a který přes napomenutí nedodržuje provozní řád HCP. Dále pak bude vykázán návštěvník, který ohrožuje zdraví a majetek ostatních návštěvníků a majetek HCP.

V případě úrazu, nevolnosti nebo poranění je třeba přivolat zdravotní dozor, pořadatele nebo strojníka HCP (ohlašovna v kanceláři HCP).

Desatero návštěvníka bruslení veřejnosti

  1. Nenosím s sebou na ledovou plochu hokejku, puk a podobné předměty, které by mohli ostatním bruslařům způsobit zranění.
  2. Ke vstupu na ledovou plochu použiji k tomu určená dvířka a nepřeskakuji mantinely. Mohl bych způsobit pád jiného bruslaře nebo jej bruslí zranit.
  3. Neházím po ostatních „sněhové koule“.
  4. Na ledové ploše se nehoním s ostatními bruslaři a neohrožuji svojí jízdou další bruslaře.
  5. Zbytečně nepolehávám na ledě. Jiný bruslař by mi mohl způsobit zranění a může být také bezdůvodně přivoláván zdravotní dozor.
  6. Dodržuji pořadateli přikázaný směr jízdy a ostatní pokyny.
  7. Na ledovou plochu vstupuji pouze v bruslích.
  8. Mimo ledovou plochu a kaučukové podlahy mám vstup s bruslemi zakázán.
  9. Neničím cizí majetek, ani jej neznečišťuji např. pliváním, odhazováním odpadků atp.
  10. K ostatním účastníkům bruslení se chovám slušně a ohleduplně.

Akce není pojištěna. Za odložené věci neručíme. Předem děkujeme za slušné a ohleduplné chování všech účastníků bruslení.