Hokejové Centrum Pouzar - hokejová hala, sportovní hala, restaurace, wellness, ubytování

EN

Vánoční turnaj Jaroslava Pouzara 2017


hokejový turnar o pohár města České Budějovice

prestižní hokejový turnaj pořádaný pod záštitou statutárního města České Budějovice 
Termín:       středa 27.12.2017 až čtvrtek 28.12.2017
Místo:         HOKEJOVÉ CENTRUM POUZAR  
IV. ročník turnaje se zúčastní výběrové týmy hráčů ročníku 2008
Média: Budějcká Drbna | TV JÉČKO

Turnaje se zúčastnily týmy HC Orlíci Uničov, HCM Warrior Brno, HC Motor, HC LVI 2009 a TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí.

Týmy se utkaly systémem každý s každým a všechna utkání se hrála 3x15 minut čistého času.  Turnaj se odehrával v přátelském duchu, ale nechyběla zdravá rivalita mezi týmy. V zápasech nebyla nouze o napínavé akce, zajímavé momenty a drobné šarvátky. Celý turnaj se bylo na co koukat. Ve všech deseti zápasech padlo neuvěřitelných 107 branek.  Turnaj byl napínavý až do konce. Až v posledním zápase se rozhodovalo o konečném umístění týmů.

V průběhu celého turnaje byli pečlivě vybírání i nejlepší obránce, gólman a střelec. Tato individuální ocenění si nakonec odnesli Matyáš Schmied (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) – nejlepší obránce, Vojtěch Jelínek (HC Motor) – nejlepší gólman a Šimon Žovinec (HC Orlíci Uničov) – nejlepší střelec. Odměnou pro nejlepšího brankáře, střelce a obránce turnaje byly nejen trofeje ale i speciálně vyrobené hodinky s vyrytým názvem turnaje a hráčovým oceněním.

Na slavnostním vyhlášení nechyběl ani Jaroslav Pouzar, který předával poháry a medaile. Na závěr celý turnaj zhodnotil a poděkoval všem zúčastněným, divákům a sponzorům. Jak říká hokejová legenda Jaroslav Pouzar: „Vítězem je každý, kdo se turnaje zúčastnil. Nejdůležitější je, že si turnaj všichni užili a nikdo z hráčů se nezranil.“

Koneční pořadí týmů je následující. Na 1. místě se umístil tým TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, 2. místo obsadil tým HC Orlíci Uničov, 3. místo vybojoval domácí tým HC LVI 2009, na 4. místě se umístil další českobudějovický tým HC Motor a nakonec na 5. místě skončily HCM Warrior Brno. Celý turnaj se nesl v přátelské atmosféře a po celou dobu panovala dobrá nálada. Už teď se těšíme na další ročník Vánočního turnaje, na mladé nadějné hokejisty a na zajímavé a napínavé hokejové okamžiky.

Pořadatel turnaje: HC LVI 2009 z.s.

Ředitelka turnaje: Mgr. Michaela Robová / E: pouzarha@gmail.com  T: 702 161 888  

Historie
III. ročník turnaje (2016) PODROBNÉ INFORMACE A FOTOGRAFIE ZDE
II. ročník turnaje (2015) PODROBNÉ INFORMACE A FOTOGRAFIE ZDE
I. ročníku turnaje (2014) PODROBNÉ INFORMACE A FOTOGRAFIE ZDE

 

Partneři turnaje:

  HOKEJOVÉ CENTRUM POUZAR HC Českobudějovičtí Lvi

Antoni uzeniny Fitness Pouzar TV Jéčko