Hokejové centrum Pouzar

HOKEJOVÉ CENTRUM POUZAR vzniklo s cílem bojovat sportem proti drogám, hazardu a šikaně a vrátit mladým lidem chuť ke sportu a aktivnímu trávení volného času. Zimní stadion centra je zároveň domovem klubu HC ČESKOBUDĚJOVIČTÍ LVI.

HOKEJOVÉ CENTRUM POUZAR je určeno pro všechny, kteří mají zájem si zasportovat, ať už sami nebo s celou rodinou. Centrum je tvořeno: hokejová hala,  sportovní hala, restaurace, sportovní prodejna, ubytování, wellness a brusírna bruslí.

< Předchozí Další >
HC CBL poprvé na vlastním ledě

Hokejový klub HC ČESKOBUDĚJOVIČTÍ LVI si 3.11.2012 poprvé zatrénovali na domácím ledě v HCP

3.11.2012

Zahájení zkušebního provozu

30.10.2012 jsme na základě vydaného rozhodnutí úspěšně zahájili zkušební provoz HCP.

30.10.2012

Nová položka