Hokejový obchod a brusírna bruslí

Otevírací doba prodejny a brusírny

Po-Pá 14,30-18,00 hod

So 9:30 - 11:30 hod.

Specializovaný hokejový obchod a brusírna bruslí.

Sportovní prodejny

Zabýváme se kompletní servisní službou zaměřenou na fotbalové, hokejové, ale i volejbalové, hokejbalové, házenkářské, ... oddíly. Nabízíme nejen bohatou škálu výrobků různých světových značek (NIKE, ADIDAS, UMBRO, KAPPA, PUMA, LOTTO, MIZUNO, DIADORA, JAKO, LEGEA, BAUER, REEBOK, CCM, EASTON, MISSION, ITECH, POWERTEK, JOFA , FRANKLIN,...) a vlastní výrobu sportovních dresů značky ROOSTER, vyráběných nejmodernější sublimační technologií, ale hlavně velmi zajímavý slevový systém, kvalitní servis a velmi širokou spolupráci, zahrnující celou řadu zajímavých programů, dotací, ... a to pro oddíly všech věkových kategorií.

Ze své zkušenosti vím, jaký servis je samozřejmostí v profesiolnálním sportu. My bychom jej velmi rádi poskytovali všem již od nejnižších amatérských a hobby soutěží. Byl bych rád, kdybychom Vás mohli, detailně informovat o kompletní nabídce a všech výhodách našeho KLUBOVÉHO PROGRAMU, přičemž ani případná Vaše účast v tomto programu, o kterou tímto usilujeme, není pro klub nikterak zavazující.

Kontakt: (+420) 602 857 410  / obchod.cbudejovice@stevesport.cz

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Provozovatel: ROOSTER s.r.o., B. Smetany 55, 370 01 České Budějovice