Hokejová hala - ceník

Ceník pronájmu ledové plochy

Název položky Poznámky
Základní cena PRAVIDELNÉHO LEDU na sezónu 4 400,- za 1 hodinu; v ceně 1x šatna
Základní cena JEDNORÁZOVÉHO LEDU 4 900,- za 1 hodinu; v ceně 1x šatna; kauce v hodnotě 1 000,- Kč
ŠATNA SAMOSTATNĚ K PRONÁJMU LP (navíc)  600,- za nájemní interval LP (max. 3h)
ŠATNA 24H 1 000,- za den (více než 3 h)

SUŠÁRNA 24H

300,- za den
PRONÁJEM OZVUČENÍ 500,- za hodinu
PRONÁJEM ČASOMÍRY
500,- za hodinu
PŘÍPLATEK ZA KONÁNÍ ZÁPASU (pronájem ozvučení, časomíry, šatny hostů, šatny rozhodčích, ošetřovny s defibrilátorem, úklid tribuny) 5 000,- za zápas

Školám a institucím nabízíme individuální cenové podmínky, v této záležitosti nás kontaktujte.

Pozn.: Standardní doba trvání nájemního intervalu ledové plochy činí 1,5h (čistá hrací doba)

Ledová plocha

Ledová plocha HOKEJOVÉHO CENTRA POUZAR má standardní rozměry 58 x 28m a je chlazena nejmodernější technologií tzv. nepřímého chlazení. O klimatizaci se stará technika od firmy Flackwöds, která je absolutní špičkou ve svém oboru. Mantinely a plexiskla po obvodu ledové plochy, odpovídají nejvyšším požadavkům na bezpečnost a funkčnost. O perfektní povrch ledové plochy pečuje moderní rolba Olympia kanadské výroby, která se chová šetrně jak k ledové ploše, tak k životnímu prostředí. Na zaškolení našich rolbařů přijel zástupce firmy Olympia pro Evropu.