Player Development League 2015

Jarní soutěž pro hráče ročníku 2004/2005 a zdatné mladší (povoleny dívky 2003)

V následujících slovech se budeme snažit vysvětlit hlavní myšlenku celého projektu. Především je třeba zmínit, že Player Development League má daleko hlubší podtext, než jen odehrát hokejová utkání. Cílem jsou jednak nezapomenutelné zážitky při cestě za jednou z nejslavnějších trofejí hokejového světa, ale také především ukázat mladým hráčům cestu, jak dosáhnout velkých úspěchů, při níž dokážou při hře vyvinout maximální úsilí, ale zároveň se hrou a veškerým děním bavit. Atmosféra a přístup všech, kteří se podílí na Player development league 2015, Vás naprosto strhne.

To, že celá soutěž bude napodobovat prostředí  profesionálního hokeje, bude silně motivační pro každého jedince. Navíc týmy budou poskládané maximálně ze 13 hráčů do pole a jedním brankářem s jasným pravidlem, že všichni hráči odehrají přibližně stejný čas a to za jakéhokoliv stavu, tím zajistíme, že hráči budou muset v týmu spolupracovat a každý mladý hokejista bude mít stejnou stěžejní roli v týmu jako všichni ostatní.

Poznejte i Vy motivační sílu této výjimečné události! Player Development League

Kdy se hraje

Každý víkend od 16. května do 14. června 2015 (o víkendu 9. nebo 10. května proběhne rozřazovací kemp).
Hraje se vždy pouze jeden den o víkendu, aby měli hráči dostatek volného víkendového času i na jiné aktivity.

Jak se hraje

Každý hráč má garantováno 8 zápasů (vždy 2 zápasy za den).
Nejdříve se odehrají zápasy v 5 divizích Praha – Plzeň – Ostrava – České Budějovice – Bratislava.
V každé divizi jsou 4 týmy, které odehrají zápasy do tabulky 2. kolově každý s každým (6 zápasů) + play off o vítěze divize (2 zápasy).
Vítězové divizí nakonec odehrají ještě závěrečný turnaj o PDL Stanley Cup.
Hráčům budou zapůjčeny zápasové dresy.

Kdo hraje

Soutěž je vypsána pro hráče ročníku 2004/2005 a zdatné mladší (povoleny dívky ročníku 2003).
Hráčům bude poskytnut dostatečný herní prostor, proto je povoleno 10 – max. 13 hráčů a jeden brankář.

Kolik to stojí

Cena za jednoho hráče je 2.950 Kč.

Divize České Budějovice se koná v období 15.5.-15.6.2015 v HOKEJOVÉM CENTRU POUZAR

KONTAKT = Tomáš Ulmann / T: +420 724 846 423 E:Tommi23(zavinac)seznam(tecka)cz

SLEVA 20%  pro hráče HC ČESKOBUDĚJOVIČTÍ LVI a děti členů RHL. Slevy se nesčítají.

Podrobné informace a registrace
 PLAYER DEVELOPMENT LEAGUE / PROMO VIDEO